O firmie

Przeprowadzki Poznań EWRO

Przeprowadzki biur, domów, mieszkań oraz usługi transportowe

Firma EWRO jest obecna na rynku usług przeprowadzkowych od wielu lat – zajmujemy się przeprowadzkami krajowymi, jednak w naszej ofercie znajduje się także opcja przeprowadzek międzynarodowych. Posiadamy ugruntowaną pozycję na rynku, którą zdobyliśmy dzięki kompleksowym usługom transportowym najwyższej jakości. Kadra zarządzająca oraz nasi pracownicy posiadają doskonałą znajomość specyfiki branży oraz doświadczenie pozwalające zaoferować Państwu właściwe rozwiązania dostosowane również do możliwości finansowych. Nasze usługi kierujemy zarówno do firm i instytucji, jak i do osób prywatnych. Przeprowadzki prywatne, jak i przeprowadzki biur z naszą pomocą przebiegają zawsze szybko i sprawnie. Podczas transportu mebli zachowujemy wszystkie zasady zabezpieczania ładunku, dzięki czemu zawsze bezpiecznie dociera on w miejsce docelowe. Naszą specjalnością jest przede wszystkim transport przeprowadzki kraj – posiadamy siedzibę w Poznaniu, jednak świadczymy nasze usługi na terenie całej Polski.

EWRO to jednak nie tylko transport i przeprowadzki. Oferujemy także magazynowanie towarów. Jeśli szukasz więc miejsca do przechowania przedmiotów dużych gabarytów, nasz magazyn do wynajęcia sprawdzi się najlepiej.

W każdej kwestii staramy się wspierać naszych Klientów i doradzać im, zarówno jeśli chodzi o magazynowanie, jak i przeprowadzki domów czy przeprowadzki firmowe. Zależy nam, aby usługi świadczone przez naszą firmę były na najwyższym poziomie i oferowany przez nas transport spełniał wszystkie oczekiwania.

Polecamy serdecznie usługi firmy EWRO Przeprowadzki – z nami przeprowadzki mieszkań to przyjemność!